auto@eltrans-liberec.cz

O nás

Působíme jako výhradní dovozce vozů značky GAZ pro střední Evropu a od února 2023 jsme také autorizovaným dealerem užitkových vozů italské značky Piaggio. Naší specializací jsou užitkové a požární nástavby a vestavby.

Nástavby

Vyvíjíme nástavby na užitkové vozy špičkové kvality. V nabídce máme oblíbené nástavby na vozy GAZ a Piaggio, ale dokážeme se také plně přizpůsobit Vašim potřebám a rádi Vám vyrobíme nástavbu i na jiné značky vozů.

Naší dlouhodobě nejprodávanější nástavbou je třístranný sklápěč, který už pěknou řádku let jezdí na Gazellách a nyní nově i na vozu Piaggio Porter NP6. Často dodáváme vozy s nástavbami také do technických služeb, kde je žádaný například nakladač kontejnerů, pluh nebo sypač soli. Umíme ale i takové chuťovky jako je výsuvná plošina nebo hydraulická ruka.

Patřičně hrdí jsme také na nástavby, které slouží hasičům a záchranářům při záchraně životů. Velký úspěch sklidil například požární speciál na podvozku GAZ SADKO, který jsme na jaře roku 2023 vyrobili pro dobrovolné hasiče obce Olešník. Vedle požárních speciálů do terénu hasičům dodáváme také cisterny i cestovní, devítimístné vozy a autobusy.

Historie firmy

Firma ELTRANS Liberec se pyšní více než třicetiletou historií...